Discover our beautiful mountain paths

 

232flora-mimari-genel_aksam_ustbahce_camera33_

2016’ nın soğuk kış günlerinde eminiz ki yaz mevsimini özlüyorsunuz. İzmir belki de uzun süredir ilk defa bu kadar soğuk havalarla karşılaşmış durumda. Kış mevsiminde yazda olduğumuz kadar rahat hareket edemeyiz. Sosyal aktivitelerimize arar verir, daha az dışarı çıkmaya özen gösteririz. Örneğin insanlar yaz yaklaşmaya başladığı zaman spor faaliyetlerini arttırırlar ancak kışın ara verirler. Sosyal aktivitelerde de aynı şey geçerli. Ancak Musa Çiçek İnşaat imzalı Flora 232’de tüm bunlar mümkün.

İzmir Gaziemir’de yükselen proje Flora 232, çatısında 4 mevsim kullanılabilen ısıtmalı yarı olimpik havuz, spor ve fitness merkezi, bay/bayan sauna ve buhar odası bulundurmaktadır. Tüm bu özellikleri kullanarak kendi evinizde 365 gün tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca Peyzaj düzenlemesi yapılmış geniş rekreasyon alanı ve oyun odaları ile iş stresinden uzaklaşıp sevdikelerinizle birlikte çok aktivite ve etkinliğe katılabilirsiniz.

232 Flora projesi tamamen sizin konforunuzu düşünüp kaliteli ve modern bir mimari ile dizayn edilmiştir. Musa Çiçek  İnşaat ailesi, her zamanki gibi İzmir’de ses getiren yeni bir projeye imza atıyor